Loading...
[email protected] +90 312 430 18 30

Hakkımızda

NASIL BAŞLADIK?

Ortotek A.Ş, sağlık hizmetleri sektöründe ihtiyacı duyulan, uzvu eksik engellilere kaliteli yapay uzuv (protez), uzuvda işlev kaybı bulunan engellilere de yardımcı destekleyici kaliteli cihaz (ortez) üretimini ve uygulamalarını yapmak üzere, 1993 den beri hizmet vermektedir.

Her koşulda kaliteli hizmet prensibimizi ISO-9001, ISO-13485, TS-12426, TS-13181 kalite belgeleri ile belgelemiş durumdayız.

Ana faaliyet konusu olan protez ortez uygulama merkezi olarak başlanılan hizmetlere yenilerini ekleme çabası olarak, tüm dünyada sektöre hizmet veren ve teknolojik kaliteli ürünleri üreten üreticilerin ürünlerini, Türkiye’de bulunan engellilerin kullanımına sunabilmek amacı ile distribütörlükler alındı ve ürünler hasta uygulamalarında kullanılmaya başlandı

Başlangıçta sadece kendi bünyesinde ileri düzeyde, kaliteli hasta uygulamaları yapma hedefi ile hizmete başlayan merkezimiz, sektördeki diğer uygulama merkezlerinin ürünlere yeterli hızda ve kalitede ulaşamadıklarını göz önünde bulundurarak, distribütörlüğünü yaptığı ürün yelpazesini genişletti ve profesyonel bir satış ağı oluşturdu. Aynı zamanda ihtiyaç duyan uygulama merkezlerine teknik destek sunulmaya başlandı.

slidebg1

NASIL DEVAM EDİYORUZ?

Diğer uygulama merkezlerine sunulan tüm ürünlerin ithal olması ve zorunlu alımlar da olsa yapılan ithalatların milli ekonomi açısından yük olduğu bilinci ile ithalatı azaltma amaçlı üretim projeleri yapıldı. Uygulamalarda kullanılan temel ürünlerin yapılması ve yaptırılması ile üretim faaliyetlerine başlandı. Yapılan ilk denemelerin ardından, dünya standartlarında kaliteye sahip ürünlerin bir kısmı üretilmeye başlandı. Üretimi yapılan bu ürünler, iç pazar sunum tecrübemizden faydalanılarak, Avrupa ülkeleri, Balkan Ülkeleri, Baltık Cumhuriyetleri, Afrika, Ortadoğu, Kanada, Amerika, Türk Cumhuriyetleri ve Uzak Doğuda kimi ülkelere distribütörler vasıtası ile ihraç edilmeye başlandı.

HANGİ ALANLARDAYIZ?

Bugünkü kurumsal yapısı ile Ortotek Ortopedi, 5 temel bölümde hizmet sunmaktadır. Bunlar;

  • Protez – Ortez uygulama ve rehabilitasyon çalışmaları
  • İthalat, distribütörlük hizmetleri
  • Teknik destek
  • Yerli üretim
  • İhracat (60 ülke)

slidebg1

MİSYONUMUZ

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede hizmet sunmak, sağlık sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

slidebg1

VİZYONUMUZ

Ortotek, uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, ihtiyaç sahiplerine, zamanında, kaliteden ödün vermeden sağlık hizmeti vermeyi ve milli çıkarlar göz önünde tutularak kaliteli yerli üretimi arttırmayı, yurt içinde ve yurt dışında tüm hastalarımıza ve uygulama merkezlerine en yüksek kalitede, eşit hizmet veren, tüm beklentilerin karşılanmasını temel alan vizyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir

slidebg1

NERELERDEYİZ?


Ankara’da bulunan merkezimiz ve üretim birimimiz ile İstanbul’da bulunan şubemiz ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

slidebg1

MERKEZ


Adres:Ziya Gökalp Cad. 68/21 06660 Öncebeci/Ankara/TÜRKİYE
Telefon:+90 312 430 18 30
Fax:+90 312 430 18 31
E-posta:[email protected]

slidebg1

ŞUBE


Adres:Molla Gürani Mah. Molla Gürani Cad. No. 22 Fındıkzade, Fatih/İstanbul/TÜRKİYE
Telefon:+90 (212) 621 2174
Fax:-
E-posta:[email protected]

slidebg1

FABRİKA


Adres:Serhat Mah. 1375. Sok. No:10 İVEDİK OSB/Ankara/TÜRKİYE
Telefon:+90 312 393 03 92
Fax:+90 312 393 03 93
E-posta:[email protected]

Scroll to Top